3w Project [logotyp]

Portfolio

Wszystkie projekty powstały przy współpracy i pod marką Atractiff Media. Zakres prac 3W Project to programowanie i wdrożenie.

Skalowacz.pl

Edytuj swoje zdjęcia online! Strona daje użytkownikowi możliwość przystosowania zdjęcia do rozmiarów wymaganych przez popularne portale internetowe. Użytkownik może także sam określić rozmiar zdjęcia i dodać różnego rodzaju efekty. Nowatorskim rozwiązaniem jest możliwość ręcznego skalowania zdjęcia oraz kadrowania.

Miasto Stylu

MiastoStylu.pl - Interesujesz się modą? Ciekawi Cię świat wielkich gwiazd? Podglądasz modę ulicy? Oto miejsce stworzone z myślą o Tobie! Piszemy o celebrytach, modzie ulicy i śledzimy najnowsze tredny. Być może napiszemy także o Tobie?

FM Bank

Dla FM Banku stworzyliśmy wewnętrzny system motywacyjny dla pracowników. Aplikacja importuje dane sprzedażowe z bazy bankowej, wykonuje przeliczenia i pokazuje w postaci graficznej wszelkiego rodzaju raporty i rankingi.

Zobacz on–line

hand2hand

Hand2hand jest to pierwszy prawdziwy portal aukcyjny. Licytacja toczy się tutaj w czasie rzeczywistym. Umożliwiło to nam wykorzystanie technologi AJAX. Portal zawiera także elementy społecznościowe.

Zobacz on–line

Non Fiction

Dla wydawnictwa Non Fiction stworzyliśmy stronę zarządzaną z panelu administratora. Serwis posiada między innymi spis autorów oraz książek.

Zobacz on–line

System rozliczania z pracownikami

Dla Fenomenu stworzyliśmy system, za pomocą którego agencja rozlicza się ze swoimi fotoreporterami. System ma możliwość rozliczania bierzących prac fotoreperterów, delagacji itd. Dodaktowo pokazuje wszelkiego rodzaju raporty.

Zobacz on–line

Agencja Fenomen

Agencja Fotograficzna FENOMEN jest jedną z największych prasowych agencji fotograficznych. Dla Fenomenu stworzyliśmy serwis, umożliwiający sprzedaż zdjęć on-line.

Powaleni

Jesteśmy tym powaleni! Serwis gromadzący internetowe perełki, zabawne filmiki, obrazki,fotki...

TakieCiacho

Tu rodzą się uczucia! Pozwól prawdziwej miłości zapukać do Twojego serca. Umawiaj się na randki, pozwól sobie na flirt i po prostu dobrze się baw poznając nowe osoby. Blogi, ogłoszenia, grupy i wiele wiele więcej.

Pod Lupą

Pod Lupą to portal który prowadzi przegląd prasy i wydarzeń i publikuje te warte uwagi. Poza artykułami i galeriami serwis posiada filmy i gry w technologii Flash dołączane z poziomu CMS-a.

After60

Portal społecznościowy, dedykowany dla ludzi po 60 roku życia. Jego głównym celem jest nawiązywanie znajomości. Można także prowadzić na nim pamiętnik dodawać ogłoszenia i wiele więcej.

Solid Bridge Solutions

Serwis internetowy  dla firmy świadczącej usługi oraz dostarczającej rozwiązań z zakresu poszukiwań i rekrutacji pracowników, od średniego do najwyższego szczebla kadry menedżerskiej.

Zobacz on–line

Meblotap

Projekt dla firmy zajmującej się produkcją mebli. Zrealizowany został serwis www, który jest zarówno wizytówką marki jak i rozbudowanym katalogiem mebli online.

Miasto i Gmina Ryn

Serwis informacyjny Miasta i Gminy Ryn. Zaproponowane rozwiązania zakładają uproszczone informacje pogodowe, interaktywny plan miasta w oparciu o mapy Google z lokalizacjami uzupełnianymi poprzez CMS, kalendarz bieżących i archiwalnych wydarzeń i kanał RSS.

English As A Second Language

Niewielkich rozmiarów serwis szkoły językowej, nauczającej języka angielskiego metodą bezpośrednią. Serwis posiada test on-line, za pomocą którego lektor kieruje zainteresowane osoby do odpowiedniej grupy.

Star News

Portal plotkarski o życiu gwiazd i polityków. Strona zarządana z CMS-a. Poza standardowymi funkcjami użytkownik może tworzyć sondy czy kalendarz aktualnych wydarzeń.